Kivonatos füzetundefined kivonatos füzet
Díjazottak
Állam- és jogtudomány, jelenkor és nemzetközi kapcsolatok, történelemELÉRT EREDMÉNY:
Csoma Nikol1 díj + OTDK jelölés
Kajcsa Kriszta2 díj + OTDK jelölés
Téglás Hunor2 díj + OTDK jelölés
Balló Hunor 3 díj + OTDK jelölés
Deák-Gabriella MónikaDicséret
Balás Brigitta Dicséret
Horváth Kovács Mátyás, Ambarus-Egyed ÁgnesDicséret
BiológiaELÉRT EREDMÉNY:
Gagyi Réka-Andrea1 Díj + OTDK jelölés
Pethő Csongor László2 Díj + OTDK jelölés
Simon Lilla 2 Díj
Szőcs Boróka3 Díj + OTDK jelölés
Erős Nándor3 Díj
Rigó ErikaDicséret
Fülöp Ábel CsongorDicséret
Művészet, művészettudomány és művészettörténetELÉRT EREDMÉNY:
Vén-Vinceffy Anna1 Díj + OTDK jelölés
Kiss Anna-Ilona1 Díj + OTDK jelölés
Dimény-Varga Fanni2 Díj + OTDK jelölés
Görbe Helga3 Díj + OTDK jelölés
Domokos FerencDicséret
FilozófiaELÉRT EREDMÉNY:
Erőss Réka1 Díj + OTDK jelölés
Ónya Balázs 1 helyezés
Zsupos Norbert2 helyezés
Kirner Katalin3 Díj + OTDK jelölés
Vencz BalázsDicséret + OTDK jelölés
FizikaELÉRT EREDMÉNY:
Zakariás Etelka1 Díj + OTDK jelölés
Forgacs Péter2 Díj
Gergely Tamás3 Díj
Rusu András PálDicséret + OTDK jelölés
Földrajz és geológiaELÉRT EREDMÉNY:
Kicsi Anna Réka1 Helyezés + Különdíj
Ilona Judit2 Díj + OTDK jelölés
Vinkler Zsófia - Kincső3 Díj
Orbán Alexandra, György AnettaDicséret
GyógypedagógiaELÉRT EREDMÉNY:
Madaras Mónika1 Díj + OTDK jelölés
Simófi Dóra1 Díj + OTDK jelölés
Nagy Nikoleta2 Díj
Simon-Kerekes Eszter3 Díj
Gyógytorna, testnevelés és sportELÉRT EREDMÉNY:
Telekfalvi Krisztina1 Díj + OTDK jelölés
Bege Eszter2 Díj + OTDK jelölés
Kelemen Avar3 Díj
Farkas Gellérd3 Díj
Kirmájer OttóDícséret
Pszichológia I.: Általános, kognitív, fejlődés és neveléspszichológiaELÉRT EREDMÉNY:
Antal László1 Díj + OTDK jelölés
Hegyi Boglárka2 Díj
Galiger Gergő3 Díj
Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazásokELÉRT EREDMÉNY:
Antal Krisztián-Tamás, Réthi-Anita Bella1 Díj + OTDK jelölés
Szabó Albert Balázs, Márton Szilárd1 Díj + OTDK jelölés
Lukács Hunor-István2 Díj + OTDK jelölés
Máté Zsolt3 Díj + OTDK jelölés
Nagy Edward Szilárd3 Díj + OTDK jelölés
Budai SámuelDicséret
Kémia I-II.: Biokémia és szerves kémia; Analitikai, fizikai és szervetlen kémiaELÉRT EREDMÉNY:
Trufán Boglárka1 Díj + OTDK jelölés
Lázár Aletta2 Díj + OTDK jelölés
Gyéresi Ibolya-Kreszcencia3 Díj
Lukács Noémi BorbálaDicséret
Újságírás és kommunikációELÉRT EREDMÉNY:
Molnár Boglárka1 Díj + OTDK jelölés
Görbe Helga2 Díj +OTDK jelölés és Különdíj
Lukács Laura Klára2 Helyezés
Mátyás Orsolya3 Díj + OTDK jelölés és Különdíj
Közgazdaság- és gazdálkodástudomány I.: MarketingELÉRT EREDMÉNY:
Forró Kinga1 Díj + OTDK jelölés
Darvas Andor, Valkai Tímea2 Díj + OTDK jelölés
Kardos Anna-Adrienn3 Díj + OTDK jelölés
Győrfi Tímea3 Díj + OTDK jelölés
Simpf JenniferDicséret
Kristó Tímea-SzilárdaDicséret
László LauraDicséret
Pávai-Marossy Zsófia-Réka, Vernes Anita-Beatrix, Kovács Alpár-BotondDicséret
Közgazdaság- és gazdálkodástudomány II.: MenedzsmentELÉRT EREDMÉNY:
Kelemen Kincső1 Díj + OTDK jelölés
Bartalis Balázs2 Díj + OTDK jelölés
Hetzke Márk2 Díj + OTDK jelölés
Varga Edit Ágnes3 Díj + OTDK jelölés
Kovács Brigitta3 Díj + OTDK jelölés
Szőke Dóra, Szekely Evelin BeátaDicséret
Dombi Evelin RozáliaDicséret
Costiniuc Norbert-DánielOTDK jelölés
Viszkok BenceOTDK jelölés
Közgazdaság és gazdálkodástudomány III: Bank és pénzügyELÉRT EREDMÉNY:
Boga Balázs1 Díj + OTDK jelölés
Petres Kincső2 Díj + OTDK jelölés
Márton Gergely3 Díj + OTDK jelölés
Virág Tímea Vanda, Hölgyes Orsolya DorottyaDicséret + OTDK jelölés
Kulturális turizmusELÉRT EREDMÉNY:
Csavar Enikő1 Díj + OTDK jelölés
Molnar Istvan-Zoltan2 Díj + OTDK jelölés
Györfi Laura3 Díj
Magyar irodalom I-II.: A középkor és a kora újkor irodalma és Klasszikus magyar irodalom és 18–19. századi világirodalomELÉRT EREDMÉNY:
Jakab Júlia1 Díj + OTDK jelölés
Kozma Eliz-Timea2 Díj + OTDK jelölés
Biró Kinga Brigitta3 Díj + OTDK jelölés
Tóth EmeseDicséret
Gál LeonóraKülöndíj
Magyar irodalom III.: Modern és kortárs irodalom, irodalomelméletELÉRT EREDMÉNY:
Fekete Hanga, Kovács Péter Zoltán1 Díj + OTDK jelölés
Szekernyés Tünde2 Díj + OTDK jelölés
Csepi Dóra3 Díj + OTDK jelölés
Császár Tímea3 Díj + OTDK jelölés
Laczkó EmőkeDicséret
Matematika és módszertanELÉRT EREDMÉNY:
Tőtős György1 Díj + OTDK jelölés
Miklosi Roland-Botond2 Díj
Baja Zsolt3 Díj
Virág MártaDicséret + OTDK jelölés
Köncse BalázsDicséret
NéprajzELÉRT EREDMÉNY:
Vadas Hanga Napsugár1 Díj + OTDK jelölés
Hegedűs Blanka Ilona2 Díj + OTDK jelölés
Beke András2 Díj + OTDK jelölés
Takács Zoltán3 Díj
Pedagógia I., Pedagógia II.:Tanulás- és tanításmódszertanELÉRT EREDMÉNY:
Tamás Tihamér Levente1 Díj + OTDK jelölés
Mihály Gyopár- Henrietta2 Díj + OTDK jelölés
Stallenberger Mónika3 Helyezés + Különdíj
Simó AndreaDicséret
Jádi AlexandraDicséret
Pszichológia I. Szociál és iskolapszichológiaELÉRT EREDMÉNY:
Köteles Nikolett1 Díj + OTDK jelölés
Bőck Laura - Brigitta2 Díj + OTDK jelölés
Gál Brigitta2 Díj + OTDK jelölés
Tüzes-Bölöni Noémi3 Díj
Hompot Orsolya3 Díj
Kolumbán PálDicséret
Pszichológia II.: Kognitív pszichológiaELÉRT EREDMÉNY:
Orza Blanka1 Díj + OTDK jelölés
Kopacz Kinga-Boróka1 Díj + OTDK jelölés
Kocsis Viktória2 Díj + OTDK jelölés
Keresztes Mária-Gertrúd2 Díj + OTDK jelölés
Tátrai Henrietta3 Díj + OTDK jelölés
Bódi Magor-Örs3 Díj + OTDK jelölés
Kurunczi EnikőDicséret + OTDK jelölés
László BoglárkaDicséret + OTDK jelölés
Péntek VivienDicséret + OTDK jelölés
Szociális munka, szociológia és antropológiaELÉRT EREDMÉNY:
Nagy Noémi1 Díj + OTDK jelölés
Szopos Edina- Cecília1 Díj + OTDK jelölés
Számel Kata Viola2 Díj
Bocz Henrietta Nóra3 Díj + OTDK jelölés
Gegő VirágDicséret
Teológia I-II : Protestáns teológia és Római Katolikus teológiaELÉRT EREDMÉNY:
Bíró Beatrix1 Díj + OTDK jelölés
Biró István2 Díj + OTDK jelölés
Monda Sándor3 Díj + OTDK jelölés
Páll Emese-ZsuzsannaDicséret + OTDK jelölés
Balogh DávidOTDK jelölés
Péter Györgyi LászlóOTDK jelölés
Gombár SándorOTDK jelölés
Nagy NorbertOTDK jelölés
Ambrus MózesOTDK jelölés
Dani OrsolyaOTDK jelölés
Területfejlesztés, turizmusELÉRT EREDMÉNY:
Héjja Barbara1 Díj + OTDK jelölés
Mészáros Boglárka-Ágnes2 Díj + OTDK jelölés
Kamenitczky Anna3 Díj
Zeneművészet és zenetudományELÉRT EREDMÉNY:
Vajas Gréta1 Díj + OTDK jelölés
Jakab Árpád1 Díj + OTDK jelölés
Jenei Brigitta-Deborah2 Díj + OTDK jelölés
Farkas BoglárkaDicséret
Humán erőforrásELÉRT EREDMÉNY:
Füleki Zsófia1 Díj
Becsky Panna2 Díj
Reinbold Sarolta2 Díj
Székely Adrienn3 Díj