Kapcsolat

KOLOZSVÁRI MAGYAR DIÁKSZÖVETSÉG – KMDSZ
(Uniunea Studențească Maghiară din Cluj)

ETDK szervezők
email: [email protected]

 

KMDSZ Iroda
email: [email protected]
tel.: +40 755 116 251

 

Both Eszter Orsolya – főszervező
email: [email protected]

 

Hatos Attila – KMDSZ elnök
email: [email protected]

 

Szekcióvezetők 

  1. Állam- és jogtudomány és Jelenkor és nemzetközi kapcsolatok és Politológia: Győrbíró Izabella, [email protected]
  2. Biológia: Pethő Csongor - László, [email protected]
  3. Dramaturgia, filmművészet és filmelmélet:  Görbe Helga, [email protected]
  4. Filozófia: Biró Noémi, [email protected]
  5. Fizika: Zakariás Etelka, [email protected]
  6. Földrajz: Héjja Barbi, [email protected]
  7. Geológia: Bencze Tamás, [email protected]
  8. Gyógypedagógia: Lengyel Mária Izabella, [email protected]
  9. Gyógytorna - Testnevelés és Sport: Forró Rebeka, [email protected]
  10. Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk & Matematika: Kovács Lilla, [email protected]
  11. Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások: Kovács Lilla, [email protected]
  12. Kémia I.: Biokémia és szerves kémia: Gyéresi Kreszencia, [email protected]
  13. Kémia II.: Analitikai, fizikai és szervetlen kémia: Gyéresi Kreszencia, [email protected]
  14. Képzőművészet, Zene és zeneelmélet: Mészáros Eszter, [email protected]
  15. Kommunikáció: Almássy Eszter, [email protected]
  16. Közgazdaság- és gazdálkodástudomány I.: Marketing: Balázs Dániel, [email protected]
  17. Közgazdaság- és gazdálkodástudomány II.: Menedzsment: Jakó Evelyn, [email protected]
  18. Közgazdaság- és gazdálkodástudomány III.: Pénzügy: Costiniuc Norbert, [email protected]
  19. Magyar irodalom I.: A középkor és a kora újkor irodalma: Lőrincz Reni, [email protected]
  20. Magyar irodalom II.: Klasszikus magyar irodalom és 18–19. századi világirodalom: Ágoston Zsófia, [email protected]
  21. Magyar irodalom III.: Modern és kortárs irodalom, irodalomelmélet: Kinda Andrea, [email protected]
  22. Magyar nyelvtudomány: Varga Eszter, [email protected]
  23. Művészettörténet: Sipos Ottilia, [email protected]
  24. Néprajz: Gondos Emőke, [email protected]
  25. Pedagógia I.: Csíki Boróka, [email protected]
  26. Pedagógia II.: Tanulás- és tanításmódszertan: Csíki Boróka, [email protected]
  27. Pszichológia I.: Szociál-iskolapszichológia: Maier Krisztina, [email protected]
  28. Pszichológia II.: Kognitív pszichológia: Maier Krisztina, [email protected]
  29. Szociológia és antropológia: Ambrus Barbara, [email protected]
  30. Teológia I. : Protestáns teológia: Vass Lehel, [email protected]
  31. Teológia II.: Római Katolikus teológia: Szabó Roland, [email protected]
  32. Területfejlesztés - Turizmus: Simó Orsi, [email protected]
  33. Történelem: Csíki Szilád, [email protected]
  34. Újságírás: Pilbáth Kincső, [email protected]

CUI: 5800756

Avram Iancu (régi Petőfi) u. 21.
400083 Kolozsvár (Cluj-Napoca)
Románia