23. ETDK eredmények

ETDK Díjazottak

1. Állam- és jogtudomány, szociológia és antropológia:

1 Díj:  Molnár Eszter

2. Díj: Mihály Borbála

3. Díj: Horváth Kovács Mátyás

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Molnár Eszter

2. Biológia és gyógytorna

I. díj  Erős Nándor

II. díj Dénes Anna

III. díj Gyenge L. Ervin

Dicséret :Szatmári Éva és

  Antal Orsolya Mária

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Erős Nándor, Dénes Anna, Gyenge L. Ervin, Szatmári Éva, Antal Orsolya Mária

3. Dramaturgia, zene és zeneelmélet

I. díj  Fülöp Márton Lóránd

II. díj Jánó Kinga

III. díj Jakab Árpád

Dicséret Kovács Eszter

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Fülöp Márton Lóránd, Jánó Kinga

4. Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk & Matematika

I. díj  Bándi Nándor és Tunyogi Rudolf

        Gál Róbert Rudolf

II. díj Szallós Kis Csaba

III. díj Bajcsi Anna

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Bándi Nándor és Tunyogi Rudolf, Gál Róbert Rudolf, Szallós Kis Csaba, Bajcsi Anna

5. Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

I. díj  Sala Csaba Krisztián

II. díj Király István és Cseke Alpár

          Orbán Erik

III. díj  Domokos Bernat és Vad Bertalan

            Ujvári Anna és Kovács József

Dicséret  László Norbert, Mekker Krisztián és Erdőközi Virág

                 Tamás Andrea és Rozsnyai Tamás

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Sala Csaba Krisztián, Király István és Cseke Alpár, Orbán Erik

6. Kémia és fizika

I. díj  Schneider Bence

         Ravasz Alpár

II. díj Kuki András

III. díj  Csillag Lehel

           Farkas Noémi-Izabella

Dicséret Inczefi Róbert-Attila

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Schneider Bence, Ravasz Alpár, Kuki András, Csillag Lehel

7. Klasszikus magyar irodalom és 18–19. századi világirodalom és néprajz

I. díj  Asztalos Veronka-Örsike

         Nagy Krisztina

II. helyezés  Vojnics Rogics Réka

III. díj  André Mária Irén

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Asztalos Veronka-Örsike, Nagy Krisztina

8. Menedzsment

I. díj   Éltes Rita

          Kelemen Kincső

II. díj Csíki Ottó

III. díj  Nagy Miriám

           Boga Izolda

Dicséret  Elek Melisa Brigitta

                Kozma Nóra

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Éltes Rita, Kelemen Kincső, Csíki Ottó, Nagy Miriám, Boga Izolda, Elek Melisa Brigitta, Kozma Nóra

9. Marketing és pénzügy

I. díj  Pop Rebeka Anna

         Bukur Tamás

II. díj  Vizeli Ibolya

           Breier Andrea

III. díj  Lázár Beáta

           Bardóczi Beáta

Dicséret   Jakó Zsolt

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Pop Rebeka Anna, Bukur Tamás, Vizeli Ibolya, Breier Andrea, Bardóczi Beáta

10. Modern és kortárs irodalom, régi irodalom, irodalomelmélet és magyar nyelvtudomány

I. díj  Kovács Péter Zoltán

         Iszlai Ede

II. díj János Tamás

III. díj Kacsó Anett

Dani Orsolya

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett:Kovács Péter Zoltán, Iszlai Ede, János Tamás

 

11. Pedagógia:

II. díj  Márton Enikő

Lukács Johanna Ildikó

III. helyezés  Major Tünde Kármen

Dicséret Molnár Helén Tímea

Barta Noémi

Széll Anita

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett:  Márton Enikő

12. Pszichológia I.: Szociál-iskolapszichológia

I. díj  Komáromy Zsuzsa

II. díj Fülöp Noémi, Varga Dorottya

III. díj Boni Zsuzsánna, Péter Anikó

Dicséret 

Tóth Katinka

Barabási Madár Tímea

Keresztes Gertrúd és Köteles Nikolett

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett: Komáromy Zsuzsa, Fülöp Noémi, Varga Dorottya, Boni Zsuzsánna

13. Pszichológia II.: Kognitív pszichológia

I. díj   Kovács Emma Villő, Egresi Melinda Beatrix

II. díj Nemes Andrea, Vörös Renáta Regina

III. díj Majos Beáta, Veress Emőke

Dicséret

Székely Réka Erzsébet, Tüzes-Bölöni Noémi

Különdíj

Tüzes-Bölöni Noémi

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett:  Kovács Emma Villő, Egresi Melinda Beatrix, Nemes Andrea, Vörös Renáta Regina, Majos Beáta, Veress Emőke, Tüzes-Bölöni Noémi

14. Társadalomföldrajz

I. díj  Magyari Mátyás

II. díj Héjja Barbara

III. díj Mészáros Boglárka Ágnes

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett:

Magyari Mátyás és Héjja Barbara

15. Történelem és protestáns teológia

I. díj  Tóth Krisztián, Buzás Erika

II. díj Bartos Elekes Imre

II. helyezés Varga Tímea

III. díj Soós Kázmér

III. helyezés Zsindely Borbála Rózsa

Dicséret

Beres Kinga Renáta

Főldvári Debora

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett:

Tóth Krisztián, Buzás Erika, Bartos Elekes Imre, Beres Kinga Renáta és Főldvári Debora

16. Újságírás és kommunikáció

I. díj  Mészáros Ferencz

II. díj Lőrincz Anna

III. díj Domokos Zsófia

Dicséret

Pilbáth Kincső

Az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK) részvételi jogot szerzett:  Mészáros Ferencz, Lőrincz Anna, Domokos Zsófia, Pilbáth Kincső