Díjazottak

Díjazottak névsora: 

 

  • Állam és jogtudomány szekció 

 

Papp Zsófia I. Díj
Lupescu Zsófia-Kata I. Díj
Sófalvi Zsuzsánna-Alíz II. Díj
Horváth-Kovács Mátyás III. Díj
Ambarus-Egyed Ágnes III. Díj
László Tas Dicséret
Horváth-Kovács Mátyás Különdíj
Ambarus-Egyed Ágnes Különdíj

 

  • Biológia szekció 

 

Szőcs Izabella-Szidónia I. Díj
Balaji Beatrix  II. Díj
Ferencz Kamilla II. Díj
Varga Gergő III. Díj
László Szilvia Dicséret
Tompos Gellért Dicséret

 

  • Filozófia szekció 

 

Zágorhidi-Czigány Domokos I. Díj
Zsupos Norbert I. Díj 
Ilyés Zalán-György II. Díj
Ónya Balázs II. Díj
Csabay István III. Díj
Condrea-Ilyés Ágnes Különdíj

 

  • Fizika szekció 

 

Benedek Kristóf I. Díj
Harkó Csanád I. Díj
Herczeg Ágnes I. Díj
Bănică-Solymosi Írisz II. Díj
Péntek Balázs II. Díj
Bálint Zsuzsánna III. Díj

 

  • Földrajz és Területfejlesztés - Turizmus szekció 

 

Héjja Barbara I. Díj
Szakács Gábor II. Díj
Mihály Hunor III. Díj

 

  • Geológia szekció 

 

Kovács Dániel I. Díj
László Ákos Dicséret
Keresztes Tamás Dicséret
Bakó Gabriella Dicséret

 

  • Gyógypedagógia és gyógytorna, testnevelés és sport szekció 

 

Tamás Zsolt II. Díj
Vencel Tímea I. Díj
Szabó Stefánia III. Díj
Kósa-Kovács Mária Dicséret

 

  • Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk és Matematika szekció 

 

Tempfli Levente I. Díj
Pelok Balázs-István II. Díj
Nagy Anita-Enikő II. Díj
Fazakas Edina-Szylvia Dicséret
Szallós Kis Csaba Dicséret

 

  • Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások szekció 

 

Fekete Árpád Bence I. Díj
Faragó Richard I. Díj
Ferencz Dániel I. Díj
Mihály Dénes II. Díj
Székely Szilárd-Lehel  II. Díj
Petkes Kinga III. Díj
Szopos Dávid III. Díj
Péter Katalin Dicséret
Kiss Alpár Dicséret
Tasnádi Márton Dicséret
Daczó Dávid Dicséret
Szász Lilla-Emese Dicséret
Füstös Ferenc Dicséret 

 

  • Kémia I. -II.: Biokémia, szerves kémia - Analitikai, fizikai, szervetlen kémia és környezettudomány szekció 

 

Nagy Blanka-Eszter  I. Díj
András Bernadett II. Díj
Szőke Kálmán II. Díj
Mandel Réka III. Díj 

 

  • Kommunikáció és újságírás szekció 

 

Csóka-Antal Erika-Zita  I. Díj
Vajda Cynthia I. Díj 
Urbán Fanni I. Díj
Müller Ágnes II. Díj
Mészáros Ferenc III. Díj
Jancsó Helén Különdíj 

 

  • Közgazdaság- és gazdálkodástudomány I.: Marketing szekció 

 

Darvas Andor II. Díj
Tamas Robert I. Díj
Valkai Tímea I. Díj
Székely Krisztina-Evelin  III. Díj 

 

  • Közgazdaság- és gazdálkodástudomány II.: Menedzsment szekció 

 

Barabási Tamás I. Díj
Demény Klaudia II. Díj
Nagy Miriám II. Díj
Madaras Álmos III. Díj
Veres Andor III. Díj
Fazakas Réka Dicséret
Réti Dávid-Árpád Dicséret
Füleki Sándor Botond  Dicséret 

 

  • Közgazdaság- és gazdálkodástudomány III.: Pénzügy szekció 

 

Berdefi Zita I. Díj
Balázs Ákos-Miklós I. Díj
Molnár Eszter II. Díj
Hollanda Tekla-Andrea  III. Díj
Máró Ágota Dicséret 

 

  • Magyar irodalom I.: A középkor és a kora újkor irodalma + Magyar irodalom II.: Klasszikus magyar irodalom és 18–19. századi világirodalom 
Patakfalvi Anita I. Díj 
Kozma Eliz-Timea II. Díj
Buna Blanka-Boróka III. Díj
László Zsuzsanna Csilla III. Díj
Csorba Melinda-Erzsébet  Különdíj 

 

 

  • Magyar irodalom III.: Modern és kortárs irodalom, irodalomelmélet szekció 

 

Kovács Péter Zoltán I. Díj
Kádár Gergő II. Díj
Teleki Réka II. Díj
János Tamás III. Díj
Lukács Laura Klára Dicséret
Zsiga Szidónia Dicséret 

 

  • Művészet és művészettudomány szekció 

 

Dimény-Varga Fanni I. Díj
Pakulár Sára III. Díj
Bujdos Boglárka Alexandra  Dicséret 

 

  • Pszichológia I.: Szociál - iskolapszichológia és Pedagógia szekció 

 

Köteles Nikolett I. Díj
Sorbán Beáta II. Díj
Imets Sarolt Édua III. Díj
Sütő Viktória-Barbara III. Díj
Kajántó Mária III. Díj
Boldizsár Krisztina III. Díj
Naphegy-Boldis Zsuzsanna  III. Díj 

 

  • Pszichológia II.: Kognitív pszichológia szekció 

 

Keresztes Mária Gertrúd  I. Díj
Tallian Anna-Kincső I. Díj
Matuz Zsófia-Kata I. Díj
Fazakas Noémi II. Díj
Székely Tímea III. Díj
Ferenczi Rita-Katalin Különdíj 

 

  • Régészet szekció 

 

Szekrényes László I. Díj
Nagy Zsolt-Szabolcs  II. Díj
Lőrincz Adrienn III. Díj
Ballai Álmos Dániel Különdíj 

 

  • Szociális munka, Szociológia és antropológia, Humán erőforrás, Néprajz szekció 

 

Gegő Virág I. Díj
Apetroae Lucas-Matteo  II. Díj
Incze Henrietta II. Díj
Molnos Frida-Aletta III. Díj
Nagy Bernadett III. Díj
Szabó Adrienn Dicséret 

 

  • Teológia I.: Protestáns teológia és Teológia II.: Római Katolikus teológia szekció 

 

Bertalan Tímea Magdolna  I. Díj
Nagy Eszter II. Díj
Nagy Dávid III. Díj
Jónás Norbert-Ferenc Különdíj 

 

  • Történelem és kulturális turizmus, Jelenkor és nemzetközi kapcsolatok szekció 

 

Csoma Nikol I. Díj
Biró István II. Díj
Balló Hunor III. Díj
Bartos-Elekes Imre  III. Díj
Bodó Ágota Dicséret
Téglás Hunor Dicséret
Póti Vivien-Tamara Dicséret 

 

  • Zeneművészet szekció 

 

Casian Imola I. Díj
Suhárt Evelin-Cynthia II. Díj
Kovács-Pistuka Abigél  III. Díj
Simó Kamilla III. Díj
Jenei Brigitta-Deborah Dicséret