XXII. ETDK – eredmények

Biológia

1 hely – Tompa Bernát

2 hely – Szőcs Emőke, Soós Ádám

3 hely: Veres Róbert

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Erős Nándor, Veres Róbert, Soós Ádám, Szőcs Emőke, Tompa Bernát, Kovács Krisztina

Dramaturgia és Filmelmélet – Filmművészet

Dicséret – Boldizsár Laura Mária

Filozófia

1 hely – Marin Diana – Karola

2 hely: Szilágyi Botond

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Marin Diana – Karola. Szilágyi Botond

Fizika

1 hely – Józsa Máté, Gergely Attila

3 hely – Inczefi Róbert-Attila

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Inczefi Róbert-Attila,
Józsa Máté, Gergely Attila

Földrajz

1 hely – Simó Orsolya, Gábor Ibolya

2 hely – Gombos László József

3 hely – Bálint Alíz Kamilla, Magyari Mátyás, Chelaru Ramona

Dicséret – Derzsi Szabolcs Zsolt

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Simó Orsolya, Gombos László József, Bálint Alíz Kamilla, Magyari Mátyás, Chelaru Ramona, Derzsi Szabolcs Zsolt

Geológia

2 hely – Szígyártó Ottilia, Balázs Kitti Bernadett, Balázs Beatrix Boglárka,

3 hely – Szalay Roland

Dicséret – Csomai Dávid

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Csomai Dávid, Szalay Roland, Balázs Beatrix Boglárka, Balázs Kitti Bernadett, Szígyártó Ottilia

Gyógypedagógia

 1 hely – Csergő Kinga

2 hely – Petkes Zsuzsánna Orsolya

3 hely – Molnár Brigitta, Balázs Regina

Különdíj – Bálint Csenge

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Bálint Csenge, Balázs Regina, Molnár Brigitta, Petkes Zsuzsánna Orsolya, Csergő Kinga

Gyógytortna – Testnevelés és Sport

1 hely – Sibianu Andrea

2 hely – Oláh Réka

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Oláh Réka, Sibianu Andrea

Informatika I.: elméleti módszerek, kísérletek, szimulációk

1 hely – Lőrincz Szabolcs Botond

2 hely – Kovács Patrik

3 hely – Kádár Norbert

Dicséret – Sütő Ágoston

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Lőrincz Szabolcs Botond, Kovács Patrik

Informatika II.: innovatív számítástechnikai termékek, alkalmazások

1 hely – Máthé Orsolya, Miklós Botond, Heim László

2 hely – Szász Kata, Hegedüs Hunor

3 hely – Mikes – Jakab Csaba

Dicséret – Takács Kálmán, Döngölő Zsolt

Különdíj – Koncsag Krisztián, Molnár Krisztina

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Mikes – Jakab Csaba, Hegedüs Hunor, Szász Kata, Heim László, Miklós Botond, Máthé Orsolya

Jelenkor és nemzetközi kapcsolatok és Politológia

1 hely – Bereczky Zsolt, Mogyorósi Renátó Manuel

2 hely – Koszorus Anita – Dorottya

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Koszorus Anita – Dorottya, Bereczky Zsolt

Kémia I.: Biokémia és szerves kémia

1 hely – Boros Krisztina,

2 hely – Horváth Ilka, Karda Erika

3 hely – Járai Szabó Richárd

Dicséret – Lázár Aletta, Ilkei Klementina, Bodor Emilia

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Járai Szabó Richárd, Karda Erika, Horváth Ilka, Boros Krisztina

Kémia II.: Analitikai, fizikai és szervetlen kémia

1 hely – Farkas Noémi Izabella

2 hely – Mátyás Eszter

3 hely – Ferencz Ágota

Dicséret – Gyéresi Ibolya – Kreszcencia, Szabó Róbert, Balázs Ibolya, Veber Noémi

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Gyéresi Ibolya – Kreszcencia, Ferencz Ágota, Mátyás Eszter, Farkas Noémi Izabella

Kommunikáció

1 hely – Radnai Dániel Szabolcs

2 hely – Mészáros Ferencz

3 hely – Lengyel Emese

Dicséret – Vaida Szidónia – Mária

Különdíj – Halmi Petra

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Mészáros Ferencz, Vaida Szidónia – Mária

Közgazdaság- és gazdálkodástudomány I.: Marketing

1 hely – Fülöp Péter, Szőke Tímea, Farkas Bernadett, Forró Kinga

2 hely – Vizeli Ibolya

3 hely – Orbán Renáta

Dicséret – Darvas Andor

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Orbán Renáta, Vizeli Ibolya, Forró Kinga, Farkas Bernadett, Szőke Tímea, Fülöp Péter

Közgazdaság- és gazdálkodástudomány II.: Menedzsment

1 hely – Csíki Ottó

2 hely – Costiniuc Norbert – Dániel, Mag Róbert, Boga Balázs

3 hely – Zonga Bianca Amanda, Pánczél Ildikó

Dicséret – Máté Anita

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Máté Anita, Pánczél Ildikó, Zonga Bianca Amanda, Boga Balázs, Mag Róbert, Costiniuc Norbert – Dániel, Csíki Ottó

Közgazdaság- és gazdálkodástudomány III.: Pénzügy

1 hely – Gocz Renáta-Hilda

2 hely – Bandura Ádám Patrik

3 hely – Vojkuj Csongor

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Bandura Ádám Patrik, Gocz Renáta-Hilda

Magyar irodalom I.: A középkor és a kora újkor irodalma

1 hely – Fazakas Réka, Szabó Ivett

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Fazakas Réka, Szabó Ivett

Magyar irodalom II.: Klasszikus magyar irodalom és 18–századi világirodalom

1 hely – Tasnádi István, Fülöp Dorottya

2 hely – Birtalan Albert, Fechita Lujza

3 hely – Radnai Dániel Szabolcs, Tankó Andrea

Dicséret – Fésüs Ágota

Különdíj – Bartalis Ágota

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Fechita Lujza, Birtalan Albert, Fülöp Dorottya, Tasnádi István

Magyar irodalom III.: Modern és kortárs irodalom, irodalomelmélet

1 hely – Kovács Péter Zoltán

2 hely – Császár Tímea

3 hely – Fenyő Dániel, Horváth Péter

Dicséret – Török Adél, Pinti Dorottya, Maior Máté, Kerekes Eszter, Sándor Bíborka, Szabó Attila

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Kovács Péter Zoltán, Kerekes Eszter, Szabó Attila, Császár Tímea, Maior Máté

Művészettörténet

1 hely – Gáspár Barra Szilárd

2 hely – Jancsó Enikő Katalin

3 hely – Lengyel Zsanett

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Gáspár Barra Szilárd

Néprajz

1 hely – Gondos Emőke

3 hely – Timaru Carina, Erdei Virág

Dicséret – Pál Emese

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Gondos Emőke, Timaru Carina, Erdei Virág

Pedagógia I.

1 hely – Kovács Vivien Emma

2 hely – Mogyorósi Renátó Manuel

3 hely – Ferencz Abigél

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Kovács Vivien Emma, Ferencz Abigél

Pedagógia II.: Tanulás- és tanításmódszertan

1 hely – Toth Emőke

2 hely – Babos Panni Emőke, Szövérfi Mária Izabella

3 hely – Lőrincz Mónika

Dicséret – Jádi Alexandra, Péter Beáta, András Kinga, Tamás Tihamér Levente

Különdíj – Osztián Pálma – Rozália, Cosma Cristian, Nagy Eszter – Jáhel

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Toth Emőke

Pszichológia I.: Szociál-iskolapszichológia

1 hely – Komáromy Zsuzsa

2 hely – Lakatos Tünde

3 hely – Varga Dorottya

Dicséret – Ciordas Patricia, Madár Barabási Tímea, Boros Edina

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Boros Edina, Madár Barabási Tímea, Ciordas Patricia, Varga Dorottya, Lakatos Tünde, Komáromy Zsuzsa

Pszichológia II.: Kognitív pszichológia

1 hely – Erbe Yvette, Lucz Konrád István

2 hely – Petrikovics Enikő, László Natália

3 hely – Rékási Csenge Patricia

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Rékási Csenge Patricia. László Natália. Petrikovics Enikő, Lucz Konrád István, Erbe Yvette

Régészet

1 hely – Lukácsi Csongor

2 hely – Nagy Norbert

3 hely – Gotsman Annabella, Balog Apollónia

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Lukácsi Csongor

Szociális munka

2 hely – Réti Ingrid Beáta

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Réti Ingrid Beáta

Szociológia és antropológia

1 hely – Oltean Franciska

2 hely – Székely Anna

3 hely – Erdei Anett

Dicséret – Anna Maria De Vries, Palatka Kamilla, Gogolák Nóra, Becsky Panna

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Menykő Viktória, Erdei Anett, Székely Anna, Oltean Franciska

Teológia: Római Katolikus és Protestáns Teológia

1 hely – Tasnádi István

2 hely – Tóth Krisztián

3 hely – Nagy Dávid

Dicséret – Dani Orsolya

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Dani Orsolya, Nagy Dávid, Tóth Krisztián, Tasnádi István

Területfejlesztés – Turizmus

1 hely – Héjja Barbara

2 hely – Nagy Ilona

3 hely – Mészáros Boglárka – Ágnes

Dicséret – Hajnal Barna

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Héjja Barbara

Történelem

1 hely – Soós Kázmér, Szabó Zsolt

2 hely – Kis Cynthia

3 hely – Jancsó Enikő Katalin, Varga Tímea

Dicséret – Angyel Gellért, Burj Eszter – Izabella, Bara – Balázsi Lehel, Bacsa Ildikó Eszter, Tóth Krisztián

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Kis Cynthia, Szabó Zsolt

Újságírás

2 hely – Görbe Helga

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Lőrincz Anna, Görbe Helga

Zene és Zeneművészet

1 hely – Grosz Sára Aksza

2 hely – Szakács Boglárka

Különdíj – Páll Emese – Zsuzsanna, Kovács Eszter

A XXXV. OTDK-ra részvételt nyert: Grosz Sára Aksza