2019. February 9

Kapcsolat

KOLOZSVÁRI MAGYAR DIÁKSZÖVETSÉG – KMDSZ
(Uniunea Studențească Maghiară din Cluj)

ETDK szervezők
email: [email protected]

KMDSZ Iroda
email: [email protected]
tel.: +40 755 116 009

Buryán Tünde – főszervező
email: [email protected]

Lőrincz István-Zoltán – KMDSZ elnök
email: [email protected]

Szekcióvezetők:

1. Biológia Szekcióvezető: Gagyi Réka – [email protected]
2. Dramaturgia, Filmművészet és filmelmélet Szekcióvezető: Kedves Kriszta
3. Filozófia Szekcióvezető: Biró Noémi – [email protected]
4. Fizika Szekcióvezető: Zakariás Etelka – [email protected]
5. Földrajz Szekcióvezető: Örmény Márk – [email protected]
6. Geológia Szekcióvezető: Ádámcsik Árpád – [email protected]
7. Gyógypedagógia Szekcióvezető: Bőjte Nóra – [email protected]
8. Gyógytorna és Testnevelés, sport Szekcióvezető: Forró Rebeka – [email protected]
9. Informatika Szekcióvezető: Kovács Lilla – [email protected]
10. Jelenkor és nemzetközi kapcsolatok Szekcióvezető: Győrbíró Izabella – [email protected]
11. Teológia: Római Katolikus és Protestáns Teológia Szekcióvezetők: Tóth Krisztián és Szabó Roland-Florian – [email protected], [email protected]
12. Kémia Szekcióvezető: Kiss Etelka – [email protected]
13. Kommunikáció Szekcióvezető: Tankó Helén – [email protected]
14. Magyar irodalomtudomány 1. Szekcióvezető: Olosz Brigitta – [email protected] és Kovács Boglárka – [email protected]
15. Magyar irodalomtudomány 2. Szekcióvezető: Ambrus Dorottya – [email protected]
16. Magyar irodalomtudomány 3. Szekcióvezető: Moga Petra – [email protected]
17. Marketing Szekcióvezető: Struber Henrik Iliász – [email protected]
18. Menedzsment Szekcióvezető: Elek Melissa – [email protected]
19. Művészettörténet Szekcióvezető: Boér Ilka – [email protected]
20. Néprajz Szekcióvezető: Gondos Emőke – [email protected]
21. Pedagógia Szekcióvezető: Benedek Bernadett – [email protected]
22. Pénzügy Szekcióvezető: Beke Kincső – [email protected]
23. Pszichológia Szekcióvezető: Hajdú Molly – [email protected]
24. Régészet Szekcióvezető: Tökölyi Bernadett – [email protected]om
25. Szociális munkás Szekcióvezető: Kovács Anna – [email protected]
26. Szociológia és antropológia Szekcióvezető: Ambrus Barbi – [email protected]
27. Területfejlesztés ls Turizmus Szekcióvezető: – Örmény Márk
28. Történelem Szekcióvezető: Demeter Orsi – [email protected]
29. Újságírás Szekcióvezető: Bíró Tímea – [email protected]

CUI: 5800756

Avram Iancu (régi Petőfi) u. 21.
400083 Kolozsvár (Cluj-Napoca)
Románia